NARTY

Od początku działalności firmy zimową ofertę sklepu stanowił sprzęt odzież i akcesoria narciarskie.

Z uwagi na zainteresowania oraz zawodową przeszłość szefa firmy związaną z nauczaniem narciarstwa (AWF Gdańsk, SITN-PZN, IVSI) ta specjalizacja zawsze była i pozostaje oczkiem w głowie naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie, uczestnictwo w licznych krajowych i zagranicznych testach narciarskich (SKI MAGAZIN, NTN), kursach specjalistycznych (LAWINOWY, SKITOUROWY, TELEMARK) prezentacjach, konferencjach i niezliczonych wyjazdach pozwala na prawdziwie profesjonalne podejście nie tylko do sprzedaży sprzętu ale przede wszystkim do jego wyboru spośród bogatej oferty rynku narciarskiego.

Właśnie w oparciu o doświadczenie proponujemy naszym klientom wyselekcjonowany sprzęt zarówno do rekreacyjnego uprawiania narciarstwa jak i sportowej rywalizacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt z najwyższej półki przeznaczony dla koneserów i pasjonatów białego szaleństwa, ale również wysokiej jakości sprzęt i akcesoria dla adeptów tego sportu.

Wiodącymi firmami narciarskimi w naszym sklepie są: VOLKL – niemiecki producent nart z ponad 85 letnią tradycją oferujący prawdziwe „mercedesy„ na śnieżne trasy. MARKER – lider w światowej produkcji i technologii wiązań narciarskich. TECNICA – włoski potentat w produkcji najbardziej zaawansowanych technologicznie butów narciarskich. SALOMON – francuski gigant w produkcji wysokiej jakości sprzętu i ekwipunku narciarskiego znany z najwygodniejszych butów na rynku i niekonwencjonalnego designu. HEAD – austriacki koncern produkujący znakomite narty, buty i wiązania narciarskie oraz akcesoria -obecnie na topie w sporcie wyczynowym. STOCKLI – szwajcarska firma produkująca narty z zegarmistrzowską precyzją i pasją – ulubiony sprzęt VIPów. DALBELLO i NORDICA – włoskie koncerny produkujące NARTY_2 (Custom)świetne i przystępne cenowo buty narciarskie. W przyszłym sezonie wraca do sklepu znana na całym świecie marka ATOMIC produkująca wszystko co dla narciarza potrzebne. Reprezentantami firm produkujących akcesoria są w naszym sklepie: LEKI, KOMPERDELL – producenci kijów narciarskich; POC, UVEX – liderzy produkcji kasków i gogli; SIDAS, THERMIC – firmy oferujące profesjonalne systemy dopasowania i podwyższania komfortu butów narciarskich.

PRODUCENCI

voelkl toko thermic tecnica rossignolstoeckli sporten-logo salomon  reusch-logo poc-logo marker logo-uvex logo_sidas leki head fischer dalbello buff arctica