Sklep rowerowy

Sklep rowerowy

Specjalistyczny sklep rowerowy prowadzimy od 1996 roku. Nasza oferta rowerów oparta jest na kilku uznanych markach w dużej gamie modeli i rozmiarów do niemal wszystkich odmian kolarstwa. Sprzedajemy rowery dla dorosłych,dla młodzieży i najmłodszych. Wielkim atutem sklepu jest wyjątkowo bogaty wybór części zamiennych oraz akcesoriów rowerowych.
Read More
Serwis rowerowy

Serwis rowerowy

Produkowane obecnie rowery to prawdziwe maszyny do jeżdżenia, a stopień ich skomplikowania w niektórych modelach może przyprawić o zawrót głowy. Właśnie dlatego wizytówką dobrego sklepu rowerowego powinien być profesjonalny serwis. Kierując się tą zasadą w naszym serwisie stawiamy na jakość, doświadczenie mechaników oraz stałe poszerzanie zakresu i doskonalenie obsługi.
Read More
Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów

Oferta wypożyczalni skierowana jest do amatorów jazdy rekreacyjnej oraz przyjezdnych, którzy na rowerze pragną zwiedzać okolice. Proponujemy rowery o różnym charakterze, zarówno miejskie, czy trekkingowe jak i klasyczne rowery górskie lub 24”- rowery młodzieżowe. Wypożyczalnia posiada ograniczoną liczbę rowerów, a gwarancją wypożyczenia jest wcześniejsze zamówienie.
Read More
Sklep narciarski

Sklep narciarski

Od lat specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu z „najwyższej półki” dla najbardziej wymagających klientów. Nasza wiedza i doświadczenie w tym zakresie dają gwarancję właściwego wyboru i zadowolenia z zakupionego sprzętu. Promujemy instruktorów narciarstwa i współpracujemy ze szkołami narciarskimi. Realizujemy indywidualne zamówienia.
Read More
Serwis narciarski

Serwis narciarski

Od początku działalności firmy serwis narciarski i snowboardowy to nasze „oczko w głowie ”, a świadczenie usług na najwyższym poziomie ciągle pozostaje nadrzędnym celem. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i nowoczesny park maszynowy świadczymy usługi w pełnym zakresie serwisowym na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiadamy autoryzacje serwisowe wszystkich wiodących firm narciarskich na świecie.
Read More
Wypożyczalnia nart

Wypożyczalnia nart

Dla tych którzy dopiero rozpoczynają przygodę z narciarstwem wypożyczenie sprzętu to najlepsze rozwiązanie. Nasza oferta skierowana jest jednak nie tylko dla początkujących, ale również doświadczonych i świetnie jeżdżących narciarzy. Do dyspozycji mamy sprzęt dla dorosłych, młodzieży i dzieci w różnych rozmiarach.
Read More