Sklep narciarski

Sklep narciarski

Narty to dla nas nie tylko sport, narty to nasza pasja. Od początku działalności firmy prowadzimy sklep narciarski na możliwie najwyższym poziomie. Posiadane przez obsługę sklepu kwalifikacje instruktorskie i trenerskie w zakresie narciarstwa ,a także ukończone kursy i szkolenia produktowe dają pełną gwarancję fachowości i rzetelnej pomocy przy wyborze sprzętu. Wieloletnie doświadczenie i nieustająca pasja załogi to powody dla których nasi klienci wybierają na zakupy właśnie nasz sklep. Sklep narciarski oferuje wiodące na rynku narciarskim marki ATOMIC, SALOMON, HEAD, VOLKL oraz ekskluzywne STOCKLI. Sprzedajemy narty,wiązania,buty narciarskie, kije, kaski oraz akcesoria zarówno dla wyrafinowanych odbiorców jak i początkujących amatorów białego szaleństwa. Sprowadzamy sprzęt na specjalne zamówienia, a dla instruktorów PZN oferujemy atrakcyjne zniżki .Nasza specjalność to buty narciarskie. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo dodatkowo takie znane marki butów jak TECNICA, NORDICA czy DALBELLO. Jeśli nie macie doświadczenia i musicie komuś zaufać przy zakupie wybierzcie SPORTLAND.Z pewnością nie zawiedziemy bo jak głosi nasze hasło ŁĄCZY NAS PASJA.
Read More
Serwis narciarski

Serwis narciarski

Nawet najdroższe i najbardziej ekskluzywne narty wymagają po dłuższym użytkowaniu serwisu. Jazda po stromych i twardych stokach, a także na źle naśnieżonych trasach powoduje z czasem tępienie się krawędzi i zarysowanie ślizgów. Nie sprzyja to płynnej i bezpiecznej jeździe i w odczuwalny sposób obniża komfort jazdy. Wiedząc o tym oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi serwisu narciarskiego. Tylko ostre krawędzie, gładkie,posmarowane ślizgi nart ale również dobrze zamontowane i ustawione wiązania dają prawdziwą gwarancję bezpieczeństwa i komfortu jazdy.. Wyposażeni w najwyższej jakości maszyny i narzędzia przygotowujemy narty zarówno dla amatorów niedzielnych wyjazdów w okoliczne górki jak i dla sportowo nastawionych doświadczonych narciarzy udających się w wysokie góry. Oprócz nart i snowboardów serwisujemy także buty narciarskie,dopasowując do nich wkładki,odbarczając skorupy czy wymieniając uszkodzone klamry. W ramach serwisu naprawiamy uszkodzone narty, montujemy na nich wszelkiego rodzaju wiązania oraz przywracamy sprawność nawet bardzo zużytym sprzętom. Wierni naszemu hasłu że „serwisujemy tak dobrze, że szkoda gadać, a nawet jeździć ” czekamy na Państwa w naszym serwisie.
Read More
Wypożyczalnia nart

Wypożyczalnia nart

Dla tych ,którzy zaczynają swoją przygodę z nartami, a szczególnie dla dzieci,które „rosną jak na drożdżach i każdego roku potrzebują większego sprzętu optymalnym rozwiązaniem jest wypożyczenie. Właśnie dla dzieci przygotowujemy corocznie najszerszą ofertę ekwipunku narciarskiego składającą się z nart,butów kijów oraz kasków narciarskich. Chcąc mieć zapewniony sprzęt na ferie warto go wcześniej zarezerwować .Poza feriami dostępność sprzętu tak dla dzieci jak i dorosłych jest wystarczająco dobra .W ofercie wypożyczalni znajduje się sprzęt juniorski ,damski i męski renomowanych firm który każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb użytkowników.Zanim kupisz własne narty wypróbuj podobne z wypożyczalni. Zapraszamy.
Read More