Sklep rowerowy

Sklep rowerowy

SPORTLAND to wyspecjalizowany w sklep rowerowy, który z pasją prowadzimy od 1996 roku. Doskonaląc ofertę rowerów, części i akcesoriów staramy się zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. W naszym sklepie znajdziecie rowery kilku najlepszych marek na rowerowym rynku poczynając od klasycznych miejskich rowerów holenderskich firmy GAZELLE tudzież dziecięcych /MERIDA/ przez rowery trekkingowe, crossowe, górskie i szosowe uznanej na całym świecie marki KELLYS. Od tego sezonu w ofercie także poszukiwane – ekskluzywne rowery elektryczne firmy HAIBIKE oraz GAZELLE. Dokładamy wielu starań aby każdy entuzjasta jazdy na dwóch kółkach znalazł idealny rower dla siebie właśnie u nas. Wiedząc, że spersonalizowany rower to podstawa komfortu i zadowolenia użytkownika pomagamy dokonać właściwego wyboru jednocześnie oferując niezbędne akcesoria.
Read More
Serwis rowerowy

Serwis rowerowy

Najlepszą wizytówką dobrego sklepu rowerowego jest serwis. Wszystkie sprzedawane rowery bez znaczenia czy najdroższe czy te tańsze wymagają okresowych przeglądów oraz bieżących napraw. Pewność klienta,że zawsze jesteśmy gotowi pomóc w naprawie lub przeglądzie jego roweru, a także dobra opinia o serwisie jest podstawą przy podejmowaniu decyzji o zakupie właśnie w naszym sklepie. Serwis rowerowy prowadzimy w pełnym zakresie świadcząc usługi od najprostszych np. wymiany dętki do napraw skomplikowanych np. tylnych piast wielobiegowych. Wykonując duży przegląd obligatoryjnie myjemy cały układ napędowy dzięki czemu rower po przeglądzie nie tylko świetnie jeździ ale również dobrze wygląda. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo jazdy użytkowników przykładamy szczególna wagę do jakości i kompletności wykonanych czynności serwisowych .Miarą naszej fachowości jest stale rosnąca liczba zadowolonych i powracających do serwisu klientów. Państwa też gorąco zapraszamy.
Read More
Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów

Oferta wypożyczalni skierowana jest do osób przyjezdnych chcących zwiedzić Trójmiasto bądź okolice lub dla tych którzy nie posiadając własnego dwukołowca pragną okazyjnie pojeździć na rowerze w wolnym czasie. Do dyspozycji klientów oddajemy niewielką ilość rowerów przede wszystkim miejskich ale także górskich i młodzieżowych. Z uwagi na ograniczoną liczbę rowerów zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji najlepiej osobistej. Przed pożyczeniem warto zaznajomić się z regulaminem wypożyczalni i zasięgnąć informacji o ciekawych miejscach u obsługi sklepu. Zachęcamy Państwa gorąco do skorzystania z naszej oferty.
Read More